mosquecarpet

اشتراک گذاشته شده با :

سجاده فرش کاشان

www.carpetmosque.com
سفارش فرش سجاده ای

سفارش فرش سجاده ای و خرید فرش مسجدی از طریق شرکت های سجاده باف صورت می گیرد ؛ بهتر است از مراکز معتبر در کاشان برای خرید فرش سجاده ای ماشینی استفاده کنید .
زیرا شهر کاشان یکی از قطب های اصلی تولید کننده فرش سجاده ای در ایران می باشد و واحد های تولیدی بسیاری در این شرکت مشغول تولید وبافت انواع محصولات ماشینی می باشند.
کارخانه سجاده باف خورشید اردهال یکی از برترین کارخانه های فرش مسجدی در شهرستان کاشان می باشد که در زمینه بافت انواع فرش های مسجدی سابقه ای طولانی دارد.
هیات امنای مساجد و خریداران فرش سجاده ای به سه شوه خرید از واسطه ،خرید مستقیم از شرکت تولید کننده ، خرید اینترنتی سجاده فرش؛ محصولات مورد نیاز خود را تهیه می کنند.
در این نوشته قصد داریم درمورد نحوه سفارش و خرید فرش سجاده ای اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم .

 

سفارش فرش سجاده ای و خرید از واسطه :

 

همانطور که گفتیم یکی از روش های سفارش فرش سجاده ای خرید از واسطه گران فرش سجاده می باشد ابتدا میبایست با واژه واسطه گر آشنا شوید به طور کلی به شخصی میان خریدار و فروشنده قرار می گیرد و خرید و فروش را آسان می کند واسطه گر گفته می شود.
جالب است بدانید که واسطه گران معمولا مبلغ ثابتی یا حق کمیسیونی را به ازای هر معامله ای که جور می کنند دریافت می کنند.
واسطه گر ها با تمامی شرکت های سجاده باف در تماس هستند و محصولات ماشینی را به خریدار می رسانند و بابت این واسطه گری پورسانت هایی با قیمت های متغیر دریافت می کنند.
انواع واسطه هایی که در خرید فرش سجاده ای مشغول فعالیت می باشند به سه گروه تقسیم می شوند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.
o    خرده فروش ‌ها
o    کارگزاران یا دلال ‌ها
o    عمده فروش‌ ها


www.carpetmosque.com
سجاده فرش مخصوص مسجد

سجاده فرش مخصوص مسجد دارای چه ویژگی های می باشد ؟
فرش سجاده ای مخصوص مسجد دارای چه کیفیتی می باشد ؟
چه طرح هایی مناسب برای مساجد و نمازخانه می باشند ؟
سوالات ذکر شده در بالا هنگام خرید فرش مسجد ممکن است برای خریداران و هیات امنای مساجد پیش آید گروه تحلیلی شرکت سجاده فرش خورشید اردهال کاشان در این نوشته در مورد سجاده فرش های مسجدی توضیحات لازم را به شما عزیزان ارائه میدهد.
همانطور که می دانید سجاده فرش های ماشینی در کارخانه های فرش مسجدی و توسط دستگاه های مدرن و امروزی بافته و تولید می شوند.
این مفروشه های ماشینی در کیفیت های مختلفی تولید می شوند و دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند.
تنوع طرح و رنگ سجاده فرش های مسجدی مورد توجه خریداران فرش مسجدی قرار گرفته است ؛ سجاده فرش های ماشینی مخصوص مسجد و نمازخانه بیشتر مفروشه های طرح محرابی می باشند.

 


انواع سجاده فرش های ماشینی :

 

سجاده فرش های ماشینی و فرش های سجاده ای از نظر طرح و نقشه به دو گروه فرش های مسجدی محرابی و سجاده فرش های تشریفاتی تقسیم بندی می شوند .
در سجاده فرش های محرابی دو لچک به یکدیگر متصل شده و یک محراب مسجد را تشیکیل داده است از این رو به این مفروشه های ماشینی سجاده فرش محرابی گفته می شود .
فرش های سجاده ای تشریفاتی دارای طرح هایی ساده و بدون محراب می باشند در این سجاده فرش های ماشینی در حاشیه سجاده فرش نوار هایی با اشکال هندسی مختلفی قرار دارند .
فرش های سجاده ای محرابی و تشریفاتی از لحاظ بافت و شیوه تولید تفاوتی با یکدیگر ندارند و هر دو به یک صورت تولید و عرضه می شوند .
این مفروشه های ماشینی توسط دستگاه های واندویل و شونهر به صورت متری و رولی و با کیفیت های مختلفی تولید می شوند .